Atia – Aksiyon Ticari Asistan

Atia – Aksiyon Ticari Asistan
Atia – Aksiyon Ticari Asistan 2017-01-19T08:58:45+00:00

ATİA’nın Özellikleri

* Kolay kullanım
* Güncel teknoloji
* Eşsiz mimari
* Güvenilir veritabanı
* Modüler yapı, modüller arası tam uyum
* Döviz ile çalışabilme (USD/EURO)
* Çok kullanıcılı
* Sınırsız kayıt imkanı
* Geniş raporlama imkanı
* Rapor dosyalarını e-posta olarak gönderebilme
* Satış sonrası destek
* Terazi uyumu
* Güncellemeleri ücretsiz olarak yükleyebilme
* Kolaylıkla birden fazla barkod etiket ve fatura/irsaliye gibi evrakları dizayn edebilme

Kullanıldığı Alanlar

* Perakende veya toptan ürün satan veya hizmet veren tüm küçük ve orta ölçekli işletmeler; marketler, mağazalar, manav, şarküteri, kozmetik mağazaları, uluslararası taşımacılık işleri yapan işletmeler, yumurta üreten tavuk çiftlikleri (yeni!), örme yapan tekstil işletmeleri, boyahaneler, tamirhaneler, makine ve yedek parça üreticileri.

ATİA’nın Simgesi

* ATİA’nın simgesi, temelini Anadolu kültürünün bir parçası olan kilim motiflerinin birinden almaktadır. Elması andıran bu anonim motifin adı ‘Bereket’tir. ATİA’yı kullanan, yeni kurulan veya işletmesini büyütmeyi hedefleyen tüm işletmelere bolluk ve bereket getireceğine inandığımız için bu simgeyi seçtik.

ATİA Neden Ortaya Çıktı?

* ATİA, ülkemizin yazılım sektöründeki rekabet ortamlarının daha etkin hale getirilmesi, bununla beraber gelişen Türkiye’nin kendi teknolojisini üretip kendi alanında ithalatın önüne geçebilme amacıyla ortaya çıkmıştır.

ATİA’nın Kapsamı ve Birlikte Kullanılan Teknolojiler

* Barkod yazıcılı veya bilgisayar bağlantılı elektronik teraziler, barkod okuyucular, barkod yazıcılar, fiyatmatikler (FG1200), yeni nesil pos-yazarkasalar (Pıdion iş ortaklığıyla)

 

test, Atia, Aksiyon Ticari Asistan, Cari Takip Programı, Yazılım Geliştirme, Sql Veritabanı, Stok Takip Programı, Fatura Kesme Programları, En İyi Ticari Yazılımlar, Yazılım, Bayilik, Barkod Programları, Barkod Etiket Yazdırma, Excel’den Stok Kartı, İrsaliye Takip Programı, Satış Programları, Dokunmatik Ekran için Program, Kuaför Programları, Program İndir, Kişi Sayım Sistemleri, Mağazacılık Programları, Şarküteri Programları, Terazi Programları, Barkod Takip, Çek-Senet Programları, Sipariş, Ticari yazılım