Atia Erp, Üretim Yazılımları

Atia Erp, Üretim Yazılımları
Atia Erp, Üretim Yazılımları 2016-08-26T20:04:25+00:00
  1. 1


ATİA ERP’DE ÜRETİM MODÜLLERİ

Üreten Türkiye’nin bir parçası mısınız? Üretiminize verim katıp proseslerinizi kontrol altına mı almak istiyorsunuz? Atia Erp, tamamen işletmelerin içerisinde geliştirilmiş, Ön Muhasebe modülleriyle tam entegre çalışan Üretim, Kümes Yönetimi, Katlama/Büküm, Kalite Kontrol Yönetimi, Kumaş Üretimi, Depo Yönetimi modüllerine de sahiptir.

  • ATİA’YI SEÇİN, KAZANIN!

    “Atia, üretim proseslerinizi kontrol altına almanızın dışında ön muhasebe sisteminizi de aynı yerden yönetmenize olanak veriyor. Bu konforun tadını çıkarmak ta size kalıyor.”

  1. 1


SİZİ ÖNEMSİYORUZ

Modül Çeşitliliğimiz

Atia Erp, ihtiyacınıza göre çözüm sunan, modüler bir yazılımdır. Ön Muhasebe modülleriyle uyumlu çalışan Üretim, Kümes Yönetimi, Katlama/Büküm, Kalite Kontrol Yönetimi, Kumaş Üretimi, Depo Yönetimi modüllerine de sahiptir.

Teknoloji Kalitesi

En güncel .Net mimarileriyle geliştirilen Atia Erp, Dünyanın en güçlü veritabanı uygulamalarından biri olan Mirosoft Sql Server üzerine kayıt yapmaktadır. Mevcut sunucu ve bilgisayarlarınıza kolaylıkla adapte edilebilmektedir.

Kolay Kullanım

Atia Erp, tamamen kolay ve esnek kullanım üzerine, işletmelerin içerisinde, isteklere göre kurgulanmış ve kullanıcıların kullanım alışkanlıklarını terkettirmeden adapte olunabilmesi gözetilerek kodlanmaya başlanmış bir projedir.

Dizayn Edilebilir

Yazılımda hiçbir teknik desteğe ihtiyaç duymadan rapor ve ekran dizayn edilebilmesi Atia Erp için lüks değil, bir standarttır. Fatura, İrsaliye, Üretim Reçeteleri, Barkodlar, neyi arzu ediyorsanız kolaylıkla dizayn edebilirsiniz.

Genişleyen Mimari

Modüler yapı sayesinde günden güne genişleyen Atia Erp, artan ihtiyaçlara sürekli cevap verebilir niteliktedir. Her yeni geliştirilen modülden uyumluluk sayesinde geçmişe yönelik kayba uğramadan işletmeniz de faydalanabilir.

Destek

Markamız Atia, büyüyen Türkiye’nin sektörüne yön verenlerinden olmak arzusundadır. Bunu sağlamanın esas yolu müşteri memnuniyetinden geçmektedir. Biz müşterimize verdiğimiz ürünlerin garantili hizmet kalitemizle de arkasındayız.Atia’ya Mesaj Gönder

Demosunu İnceleyin!

Satın almadan önce Atia’yı deneyin, başarmanın ne kadar kolay olduğunu görecek ve seveceksiniz!


Demo Talebi