Atia Kümes Yönetim Yazılımı

Atia Kümes Yönetim Yazılımı
Atia Kümes Yönetim Yazılımı 2016-05-04T20:18:37+00:00

Kümes Yönetim Paneli, kümes ile ilgili tüm işlemlerin yapıldığı, diğer modüllerle tam entegre çalışabilen modüldür.

Kümes Yönetim Paneli üzerinde kümes kapasitesi, kümese giren miktar, ölü miktarı ve kalan miktar anlık olarak izlenebilir. Aynı panel üzerinde detaylar sekmesinde kümese giren yarkaların detayları raporlanabilmektedir. Kümes civcivhane ise, canlı civcivden yarka durumuna geldikten sonra yarka olarak yarka kümeslerine otomatik çıkışı sağlanır. Civciv kümes değerleri sıfırlanır. Günlük ölü girişleri ilgili kümes üzerinde girişileri yapılarak ölü takipleri yapılabilir.

Yarka, kesimhaneye gönderildiği zaman ilgili kümes üzerinden kesimhaneye çıkış ile satılan firma seçilerek satış faturası otomatik oluşturulabilir. Aynı panel üzerinde günlük yem sarfiyatları takibi de yapılabilir. Böylece ilgili kümesin günlük ne kadar yem tükettiği kolaylıkla raporlanabilir.

Canlılarınızın sağlığı işletmeniz için oldukça önemlidir ve Atia® canlılarınızın aşı takibini gerçek bir takvim üzerinden yapmanıza olanak verir. Hangi ırk için kaç adet, hangi aşıyı ne zaman uygulayacağınızı bilirsiniz ve kümesleriniz her zaman sizin kontrolünüz altında olur, riskleriniz ortadan kalkar.

Atia, ufak işlemlerle bütün Cari Hesaplarınızı, Stoklarınızı ve Depolarınızı, Kasanızı, Masraflarınızı, Banka Hesaplarınızı, Faturalarınızı ve İrsaliyelerinizi, Personelinizi kontrol altına almanızı sağlar ve size dilediğiniz gibi rapor sunar.

Kümeslerden gelen günlük yumurtalar Moba® Otomasyon Cihazı’ndan alınan bilgiler ile sisteme işlenerek hangi kümesten ne kadar yumurta üretildiği ve depo operatörü tarafından sayılan yumurtalar sayım miktarına girilerek aradaki fark kadar düzenleme yapılır, böylelikle hatasız günlük üretimlerin girişi yapılmış olunur. İlgili raporlarda takibi yapılabilir.

 

Satınalma da diğer modüllerde olduğu gibi Atia®’nın diğer modülleriyle tam entegredir!

Bunun anlamı; bir nakit ödemeyle bir satınalma faturası kaydettiğinizde stoklarınızın artması, cari hesaplarınızın alacaklandırılması veya kasadaki nakitinizin ödediğiniz kadar azalması anlamına gelmektedir. Bu işlemlerin hepsi sizin bir işlem yapmanızla sonuçlanır.

Atia® sizin en ufak komutunuzu en verimli sonuçlara dönüştürür.

Satış, size her türlü çıkış işlemleri senaryolarında yardımcı olacak modülümüzdür. Bu modülümüzde İrsaliyeler, Faturalar, Siparişler oluşturabilir, kendi dizayn aracı üzerinden basılı evrağınıza uygun olarak tasarlayabilir, dilediğiniz gibi raporlayabilirsiniz.

Satış modülü kullanması esnek ve kullanması kolaydır.

Atia® eşsiz mimarisi ve güçlü veritabanıyla işletmenizi her zaman ileriye taşıyacaktır.

Atia®’ya dilediğiniz kadar şirket tanımlayabilirsiniz. Her şirketinize farklı personel ve yetkilendirmeyle giriş yapabilir, yazılımımızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Kendi içerisinde basılı evraklarınıza uygun evrak tasarım uygulaması mevcuttur. EAN / Code39 / Code128 gibi tüm uluslararası barkod tiplerine uyumludur.

Microsoft Sql Server® veritabanını kullanan yazılımımızın kayıt sınırı yoktur, performansı yüksektir ve üst standartlarla geliştirilmiştir. Ağ üzerinden aynı anda birden fazla bilgisayar üzerinden çalışabilir.