Blog

Atia Üzerinden Müşterimin E-Fatura Mükellefi Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirim?

Bir firmanın EDM (Elektronik Döküman Yönetimi) üzerinden e-fatura mükellefi olup olmadığını anlamak için, EDM sağlayıcısı tarafından sunulan bir özellikle bu sorgulamayı yapabilirsiniz. Çoğu EDM sağlayıcısı, müşterilerine farklı türde raporlar sunarak e-fatura mükellefiyeti hakkında bilgi vermektedir.
Devamını Oku

E-İmza Nedir ve Nasıl Alınır?

E-imza, elektronik imza anlamına gelir ve dijital ortamda belge ve işlemleri güvenli ve hızlı bir şekilde imzalamak için kullanılan bir yöntemdir. E-imza, Türkiye'de e-devlet hizmetlerinden işlem yaparken de kullanılabilir.
Devamını Oku

Firmalar Arası Veri Transferi

AtiaSoft, firmaların kendi yazılımları veya ERP sistemleri ile entegrasyon yaparak, veri transferi yapmalarına imkan tanır. Bu yöntemde, AtiaSoft'un RESTful API'leri kullanılarak veri aktarımı yapılabilir.
Devamını Oku

Perakende veya Toptan Ürün Satışı Yapılması

AtiaSoft, perakende veya toptan ürün satışı yapmak isteyen firmalara özel çözümler sunar. AtiaSoft'un sunduğu perakende ve toptan ürün satışı özellikleri
Devamını Oku

İnter-Kep Üzerinden Fatura Nasıl İptal Edilir?

Interkep'in web sitesinde yer alan müşteri hizmetleri bölümü, fatura iptali ve diğer sorularınız için size yardımcı olacak birçok bilgi kaynağı içermektedir.
Devamını Oku

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha