ATİA YAZILIM | ERP/MRP | ÖN MUHASEBE | BARKOD SİSTEMLERİ |
RESTORAN | ÜRETİM YAZILIMLARI ve TEKSTİL YÖNETİMİ YAZILIMLARI

Atia, küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin karşılaştığı en yaygın sorun olan uyum ve koordinasyon sorununu çözmek için geliştirildi.
Atia'nın her modülü, mümkün olduğunca basit, anlaşılır ve pratik olarak tasarlanmıştır. İşletme sahipleri ve çalışanları, ekran karmaşası ve kullanım zorluğu yaşamadan hemen sisteme adapte olabilirler. Atia, işletmenizin tüm departmanlarına yönelik özellikler sunar ve işletmenizdeki süreçleri daha etkin ve verimli hale getirmeye yardımcı olur.
Atia Yazılım Çorlu, Tekirdağ, Çerkezköy, Saray, Edirne, Keşan, Bursa, Uşak, Lüleburgaz bu yerlere hizmet veren yazılım firması
Aksiyon Ticari Asistan (ATİA)

Atia büyük, küçük ve orta ölçekli işletmelerin ticari faaliyetlerini devam ettirebilmeleri için gerekli yazılımsal altyapıyı sağlar. Atia, Aksiyon Bilişim İletişim Özel Eğitim ve Mimarlık Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti’ye ait, tescilli markadır.

çorlu bilgisayar-barkod-sistemi-bakkal-market-manav-kasap-şarküteri-lapto-atia-ssd-pc
Sektörel Yazılım Çözümleri

Birbirine tam entegre, modüler yapı.

Microsoft SQL Server veritabanı desteği.

Ağ üzerinden birden fazla bilgisayarda aynı anda çalışabilme.

EAN, Code39, Codel 28 gibi tüm barkod tiplerine uyumlu.

Dokunmatik bilgisayarlara veya dokunmatik monitörlere uyumlu.

Elektronik terazi ile çalışabilme.

Yeni Nesil Yazarkasa Pos üzerinden fiş çıktısı alabilme özelliği.

Fatura, irsaliye gibi matbu evraklarınızı kolaylıkla dizayn edebilme özelliği.

Fatura ve İrsaliyede otomatik seri numarası takibi.

FGI 200 Fiyatmatik ile uyumlu.

Excel tablolarından kolaylıkla stok kartı oluşturabilme.

Geniş raporlama imkanı.

Banka modülünde pos kullanımında komisyon ve kart puanlarını hesaplayabilme.

Birden fazla kullanıcı tanımlayabilme ve her birini yetkilendirme özelliği.

EDM İLE E-DÖNÜŞÜM AVANTAJLARI!

Operasyonunuzu hızlandırır ve verimliliği arttırır

Çalışanlarınızın operasyon süreçlerini azaltarak, personelinizin daha verimli alanlarda faaliyet göstermesine olanak tanır, manuel işlemlerden kaynaklı hataları sıfırlar ve firmanızın verimliliğini arttırırsınız.

Anında ve güvenilir belge akışı sağlar

Tüm belgeleriniz, EDM üzerinden elektronik imzalanmış şekilde tam ve eksiksiz olarak anında muhataplarına ulaşır. Gönderici, belgenin muhatabı tarafından tam eksiksiz alındığına dair yasal olarak birinci derece geçerli teyidini alır.

Yasal geçerli saklama ve online erişim olanağı verir

Faturalarınız, 10 yıl boyunca 4 yedeklemeli ve 3DS şifreleme teknolojisiyle en güvenli şekilde saklanır. Her an çevrimiçi erişebilir, tek tek ya da toplu olarak tekrar gönderme, görüntüleme ve PDF/baskı alma gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Doğayı Korur

Her yıl uğruna milyonlarca ağaç kesilen kağıtlar yerine, fatura ve diğer belgelerinizi elektronik ortama taşıyarak, doğanın korunması adına da büyük katkıda bulunmuş olursunuz.

Maliyetlerinizi en aza indirir

e-Fatura, e-Defter, e-İrsaliye, e-Bilet, e-Müstahsil Makbuzu, KEP, e-İmza, e-Bordro, Ücret Pusulası, Zaman Çizelgesi, e-Tebligat, e-İhtar ve EBYS gibi hizmetleriyle kağıt, baskı, toner, kargo, arşivleme gibi zaman ve para maliyetlerinizi minimum seviyelere düşürürsünüz.

İmajınızı yükseltir

e-Fatura başta olmak üzere e-Dönüşüm servislerine geçme olgusu, tüm müşterileriniz ve iş ortaklarınız nezdinde; teknolojiyi kullanan, modern yönetilen, şeffaf ve kanunlara uygun iş yapan sağlam güvenilir firma imajınızı pekiştirir.

E-Dönüşüm Çözüm Ortaklıklarımız

EDM E-Dönüşüm

Foriba E-Dönüşüm

İnnova

İşletmenizi gelecekteki yenilikler için konumlandırmanıza yardımcı oluyoruz.

Atiasoft üretim yazılımı, işletmelerin üretim süreçlerini daha verimli ve maliyet etkin hale getirmelerine yardımcı olan bir yazılımdır. Bu yazılım, sipariş takibi, stok yönetimi, üretim planlama, tekstil ve restoran takibi, kalite kontrol ve üretim verimliliği gibi birçok işlemi otomatize eder. İşletmeler, Atiasoft üretim yazılımını kullanarak üretim sürecindeki verimsizlikleri azaltabilir ve üretim maliyetlerini düşürebilirler. Ayrıca, Atiasoft üretim yazılımı, işletmelerin üretim kalitesini artırmalarına da yardımcı olur.
ÇORLU BİLGİSAYAR FİRMASI

Gücümüze güç katan, çözüm ortaklarımız.

Atiasoft, çözüm ortaklarıyla birlikte çalışarak müşteri memnuniyetini artırmayı hedefler. Müşterilerin ihtiyaçlarını anlamak, doğru çözümleri geliştirmek ve müşteri memnuniyetini korumak için Atiasoft ve çözüm ortakları düzenli olarak iletişim halindedirler. Atiasoft'un çözüm ortakları arasında yazılım geliştirme firmaları, bilişim danışmanlık firmaları, teknoloji servis sağlayıcıları ve çeşitli sektörlere özel çözüm sağlayıcıları bulunur. Bu çözüm ortakları, Atiasoft'un teknolojik altyapısını kullanarak müşterilerine daha fazla değer sağlarlar.

0+

Mutlu Müşteri

0+

Yılı Aşkın Tecrübe

0+

Tamamlanan Proje
ÇÖZÜMLER

Doğru strateji ve ortaklıklar İle çözüme en yakın adres

Firmamız Çorlu'da Profilo Ödeme Sistemleri satış noktası ve dağıtıcı bayiliğini yapmaktadır. Profilo SC900 Atia Hızlı Satış ve Restorant modülleri ile entegre çalışır.

Narbulut Bulut yedekleme, verilerinizi şirket dışındaki bir depolama sistemine internet üzerinden güvenli bir şekilde aktararak şifreli bir şekilde depolamanıza olanak sağlayan bir hizmettir.

Sanal Mağaza, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, (Trendyol, N11) gibi Ortak pazar yerleri entegrasyonları için PlatinMarket/Aksiyon Bilişim ortaklığıyla kendi sanal mağazanızda satış yapabilir.

Trakya ve tüm Türkiye'de Mikrotik Yönlendirici, Güvenlik duvarı, Trafik monitör, İnternet yönetimi (Birden fazla internet hattı), DNS sunucu, DHCP sunucu, FTP sunucu, Kurulumu, Desteği son kullanıcılara en ucuz fiyat garantisi ile Aksiyon Bilişim olarak temin etmektedir.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
    captcha