e-Mutabakat

e-Mutabakat
e-Mutabakat 2018-11-09T10:12:53+00:00

e-Mutabakat

Mutabakata Varmak için Saatler Harcamanız Gerekmiyor! Tek bir panel üzerinden; dakikalarca faks veya telefon başında beklemenize gerek kalmadan, evraklar içinde kaybolmadan, mutabakat işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Atia e-Mutabakat Nedir?

Atia e-Mutabakat Çözümü, kurumların alacak-borç hesaplamalarının eşitlenmesi üzerine olan mutabakat yazışmalarını telefon, faks ve posta gibi geleneksel, zaman ve maliyet harcatan yöntemlerden dijital ortama taşınmasını sağlar.

e-Mutabakat’la, her firma cari bilgilerini sisteme yükleyebilir ve karşı firmadan gelen bilgileri sistemden kolayca karşılaştırabilir. KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) ile yasal zemininiz de hazırdır.

Atia e-Mutabakat Avantajları

Maliyetinizi Azaltır

Arşivleme, kargo ve kağıt masraflarından elektronik mutabakat ile kurtulun. Üstelik personellerinizin yapacağı çok daha önemli işleri var!

e-Mutabakat Çevre Dostudur

e-Mutabakat, ağaçların kağıt ihtiyacı olarak kesilmesine, bütün işlemleri dijital ortama taşıyarak engel olur. Firmalar arası kağıt anlaşmalar dijital ortamda doğayı koruyarak gerçekleşir.

Veri Aktarımı Kolay ve Çabuk Gerçekleşir

Foriba e-Mutabakat Çözümü, excel ile bilgi alabildiğiniz bütün sistemlerle çalıştığı için tüm verilere çabuk ve hızlı bir şekilde erişim sağlatır.

Mutabakat Zamandan Tasarruf Sağlar

Zor geçen alacak-borç işlemlerinde faks başında beklemek, telefon açmak, evraklar arasında kaybolmakla kaybolan zamanınızı, e-Mutabakat sizlere geri kazandırır. e-Mutabakat çözümü ile cari hesaplarınızın paylaşabilir ve şirketler arası hesap karşılaştırmasını hızlıca yapabilirsiniz.

Yasal Avantaj

Kayıtlı Elektronik Posta ile mutabakatlarınız dijital ortamda yasal zemine oturtulabilir ve bu sayede hızlı dönüşler alabilirsiniz. Noter onaylı gönderimlerle aynı hukuki değere sahip olan e-Mutabakat ile rahat ederbilirsiniz.

Atia e-Mutabakat Özellikleri
  • Toplu olarak cari bakiye gönderimi yapabilir.
  • Tüm veriler alt ve dip toplamlarla raporlanabilir.
  • Cari performans raporu alabilirsiniz.
  • Bakiyenizi muhatap şirketlerinkiyle karşılaştırabilirsiniz.
  • Sistemden karşı firmaya not iletebilirsiniz.
  • Sistemi birden fazla şirket için kullanabilirsiniz.
  • Çalışanların görev, yetki, rol yönetimi yapılabilir.