Atia Hızlı Satış Yazılımı

Atia, günümüz işletmeleri için özellikle perakende sektöründe büyük avantajlar sunan bir satış yazılımıdır. İşletmeler, Atia ile müşterilerine daha iyi hizmet sunabilir, iş süreçlerini optimize edebilir ve verimliliği artırabilirler.
Detaylı Bilgi

Hızlı Satış Paneli Özellikleri

Ön Muhasebe Programıyla Tam Entegrasyon Çalışma

Atiasoft'un hızlı satış modülü, işletmelerin hızlı bir şekilde ürün ve hizmetlerini müşterilere sunmalarına olanak tanır. Bu modül, hızlı ve etkili bir şekilde faturalama ve ödeme işlemlerini gerçekleştirebilir, ürün ve hizmetlerin stok seviyelerini kontrol eder ve müşteri verilerini toplar. Bu sayede, işletmeler daha hızlı bir şekilde satış yapabilir ve müşterilerinin memnuniyetini artırabilir.
TEKİRDAĞ Barkod Sistemi, TEKİRDAĞ Barkod, TEKİRDAĞ Barkod Sistemleri, TEKİRDAĞ Barkod Yazılımı, TEKİRDAĞ Barkod Sistem, TEKİRDAĞ Barkod Yazılım, Barkod Sistemi, Barkod Sistemleri, Barkod Yazılımı, TEKİRDAĞ Barkod Sistemi, TEKİRDAĞ Barkod Sistemleri, TEKİRDAĞ Barkod Yazılımı, TEKİRDAĞ Barkod

Dokunmatik Ekran Özelliği

Dokunmatik ekran özelliği, kullanıcıların ürünleri veya hizmetleri hızlı bir şekilde seçmelerine ve sepete eklemelerine olanak tanır. Kullanıcılar, sadece birkaç dokunuşla ürünlerin fiyatlarını, stok durumlarını ve özelliklerini görüntüleyebilirler. Bu özellik sayesinde, kullanıcılar zamandan tasarruf ederler ve müşterilere daha hızlı hizmet sunabilirler.

Tek Butonla Kredi Kartı/Nakit Satış

Atiasoft Hızlı Satış Ekranı, genel kolay kullanım özelliği ile işletmelerin tek bir tuş ile satış işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanır. Nakit ya da kredi kartı ödemeleri, hızlı stok ürün ekleme, hızlı para ekleme ve para üstünün görüntülenmesi gibi özellikler sayesinde işlemler hızlı ve hatasız bir şekilde tamamlanır.

Müşteri Bekletme

Atiasoft Hızlı Satış modülündeki Müşteri Bekletme özelliği, işletmelerin müşteri hizmetlerini daha iyi yönetmelerine yardımcı olur ve işletmelerin müşterilerine daha iyi hizmet sunmalarını sağlar. Bu özellik sayesinde, işletmeler müşterilerinin ihtiyaçlarını daha iyi anlayarak işletme performanslarını artırabilirler.

Marketlerde Barkodla Hızlı Satış

Barkod okuyucu cihazları, özellikle marketler, bakkallar gibi işletmeler için hızlı satış işlemlerini kolaylaştırır. Atiasoft da bu cihazlar sayesinde müşterilerine daha hızlı ve pratik bir alışveriş deneyimi sunar.
TEKİRDAĞ Barcod Sistem, TEKİRDAĞ Barkodlu Muhasebe, TEKİRDAĞ Barkodlu Restoran, TEKİRDAĞ Barkodlu Restoran, TEKİRDAĞ Barkod Uygulaması, TEKİRDAĞ Barkodlu Kafe Satış,TEKİRDAĞ Satış Programı, TEKİRDAĞ ERP, TEKİRDAĞ Ön Muhasebe, TEKİRDAĞ Ön Satış, TEKİRDAĞ Barkod Yazılımı, Barkod Yazılımı, TEKİRDAĞ Barkod Çözümleri, TEKİRDAĞ Barkod Teknolojisi

Fiş ve Fatura Yazdırabilme

Atiasoft'un fiş yazdırma özelliği de işletmelere büyük bir kolaylık sağlar. İşletmeler, Atiasoft yazılımını kullanarak satış işlemlerini hızlı ve doğru bir şekilde kaydedebilirler. Atiasoft, satış işleminin tamamlanmasının ardından fişi otomatik olarak hazırlar ve yazıcıya gönderir. Bu sayede, işletmeler kasa işlemlerini daha hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Barkod Okuyucu Entegre

Atiasoft'un barkod okuyucu entegre sistemi, işletmelerin stoklarını daha iyi yönetmelerini sağlar. İşletmeler, Atiasoft yazılımını kullanarak ürünlerine barkod etiketi ekleyebilirler. Bu sayede, ürünleri takip etmek ve stoklarını güncellemek daha kolay hale gelir. İşletmeler, barkod okuyucu cihazı kullanarak ürünlerin barkodlarını okuyabilir ve stoklarını otomatik olarak güncelleyebilirler.

İletişim

Aşağıda bulunan iletişim bilgileri ile bize doğrudan ulaşabilir yada iletişim formunu doldurarak bize mesaj bırakabilirsin. - Adres: Şeyh Sinan, Mah. /A, Hacı Salih Sk. No:8, 59860 Çorlu / Tekirdağ
Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.